Linie produktów i klasy wydajności

Klasy wydajności:

Skuteczność czyszczenia danego urządzenia wysokociśnieniowego jest wypadkową ciśnienia i wydatku wody. Im te parametry są wyższe, tym lepsze jest odspajanie uporczywego brudu, a proces czyszczenia staje się krótszy, co pozwala na efektywne mycie większych powierzchni. Z tego powodu urządzenia klasy 7 zalecane są do czyszczenia dużych powierzchni, takich jak np. fasady domów, campery, czy baseny. Urządzenie wyższej klasy to nie tylko wyższa skuteczność i wydajność, ale także szerszy wachlarz zastosowań i większy komfort obsługi.
Klasy_wydajnosci_702x220

Linie urządzeń wysokociśnieniowych:

Różnorodność jest jedną z licznych zalet urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, która oferuje nie tylko modele w różnych klasach wydajności, ale także osobne linie produktów. Każda linia urządzeń została oparta na indywidualnych założeniach, biorących pod uwagę specyficzne potrzeby klientów. Na przykład, urządzenie może być zaprojektowane pod kątem przyjazności obsługi, kompaktowych wymiarów, wysokiej trwałości, cichej pracy, wyjątkowej mobilności lub użyteczności związanej ze specyficznymi zastosowaniami (np. mycie balkonów).

 

– linia Kompakt

Linia urządzeń wysokociśnieniowych wyróżniająca się niewielkimi wymiarami, wyjątkową mobilnością, łatwością przechowywania i pracą w pozycji poziomej. Poza kompaktową budową maszyny posiadają liczne zalety linii X-Range takie jak: silnik chłodzony wodą, quick connect, pompa ssąco-tłocząca czy trwała, niezawodna konstrukcja.

bagażnik

– linia Standard

Wszystko co niezbędne: Linia pionowych urządzeń wysokociśnieniowych Standard zapewnia wszystko to, co konieczne do przeprowadzenia czyszczenia – włączenie ze środkiem czyszczącym na wyposażeniu.

mahina

 – linia Premium

Atrakcyjny design odpowiada przekonującej funkcjonalności: Linia pionowych urządzeń wysokociśnieniowych Premium została wyposażona w bęben na wąż, co zapewnia jeszcze bardziej komfortową obsługę.

 nadworzu

 – linia eco!ogic

Linia ekologicznych wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących o zmniejszonym poborze energii elektrycznej i mniejszym zużyciu wody. Przeznaczone w szczególności dla tych, którym szczególnie bliska jest idea zrównoważonego rozwoju. Kupując urządzenie z linii eco!ogic wspierasz wspólny projekt Kärchera i międzynarodowej fundacji „Global Nature Fund” – Czysta Woda dla Świata, stawiający sobie za cel poprawę czystości wód śródlądowych na świecie. Po ustawieniu pokrętła na symbolu zielonego listka urządzenia K 4 – K 7 przechodzą w tryb pracy eco! Pobierają wówczas o 20% mniej wody

 zabaimahina

 Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej linii eco!ogic.