Home & Garden

 

Zadbaj o dom i ogród – urządzenia do zastosowań konsumenckich

Katalog_HG_2014Kärcher to nowoczesna marka z tradycjami, na całym świecie kojarzona z produktami najwyższej jakości. Firma znana jest także ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska. Odpowiedzialne i zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych jest najważniejszą z zasad, którymi od początku kieruje się firma. Zaangażowanie Kärcher w systematyczne zwiększane efektywności urządzeń przy jednoczesnej dbałości o ochronę środowiska zaowocowało powstaniem jedynej na rynku linii urządzeń Eco!ogic.
Pobierz katalog 146 stron

  

Pompy i akcesoria do nawadniania ogrodów

garden_2014_80x112Kärcher jako jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń wysokociśnieniowych nieustannie wyznacza nowe standardy w dziedzinie technologii i innowacji. Efektywne i inteligentne systemy nawadniające Kärcher umożliwiają precyzyjne i jednocześnie oszczędzające wodę nawadnianie. Łączą zarazem wysoką jakość Kärcher z maksymalną wygodą i wyszukanym wzornictwem.
Pobierz katalog 52 strony

 
 

Poradnik konsumenta: parownice i stanowiska do prasowania Kärcher

Parownice_80x112pxParownice, czyli urządzenia do czyszczenia parą, bez użycia środków chemicznych, są wykorzystywane przez gospodarstwa domowe na świecie już od ponad 25 lat! Jednak technologia czyszczenia parowego (bez detergentów) nie zagościła jeszcze na dobre w polskich domach. A przecież parownica to urządzenie dające gwarancje utrzymania higieny w domu na takim poziomie, że spokojna będzie każda mama o zdrowie swojego dziecka, a i alergicy będą mogli sami spokojnie zadbać o czystość. Tak, każdy może zyskać dzięki czyszczeniu parowemu! Także środowisko i nasz budżet domowy!
Pobierz katalog 20 stron – luty 2012  

 
 

Poradnik konsumenta: wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Kärcher

Poradnik_cisnieniowe_1Kärcher od lat niezmiennie umacnia pozycję lidera rynku urządzeń wysokociśnieniowych dla gospodarstw domowych. Historia sukcesu, liczona od daty wyprodukowania przez Kärcher pierwszego na świecie domowego urządzenia wysokociśnieniowego (1984), znajduje potwierdzenie w ogromnej liczbie sprzedanych produktów – już ponad 50 mln ciśnieniówek Kärcher znalazło zastosowanie w gospodarstwach domowych na całym świecie! Gdyby ustawić je wszystkie w linii prostej, to jej długość przekroczyłaby 40 000 km! To tyle co długość równika!
Pobierz katalog 16 stron – lipiec 2011